Gang Bystrzaków - oszczędzanie to nasza misja!

NAGRODY ZA PUNKTY

POZNAJ NOWY GANG BYSTRZAKÓW!

poznaj moc oszczędzania

PIES DżI-PI-ES
JABŁKO NEWTON
ŚWINKA SKARBONITA

**Odbiór Bystrzaków i książki od 26.09 do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Powyższe daty mogą ulec zmianie ze względów logistycznych.

KSIĄŻKI Z PRZYGODAMI
GANGU BYSTRZAKÓW

Zajrzyjcie do naszego Bajkowego Miasteczka i poznajcie przygody Gangu Bystrzaków!

Z przyjaciółmi można świetnie spędzać czas, a wspólne poznawanie i odkrywanie nowych rzeczy sprawia wiele radości. Wiedzą o tym dobrze Pies Dżi-pi-es, Świnka Skarbonita i Jabłko Newton. Każde z nich ma nieco inny charakter, zainteresowania i swoje mocne strony. Dzięki temu mogą się wiele od siebie nauczyć i nigdy się nie nudzą! Niestety życie i zabawy próbuje im utrudniać zielony niesympatyczny stwór…
Przeczytaj książki, by dowiedzieć się kto robi na złość Bystrzakom i jak wspólnie z ich koleżanką Biedronką znajdują wyjście z każdej sytuacji!

**Odbiór Bystrzaków i książek do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Powyższe daty mogą ulec zmianie ze względów logistycznych.

Posłuchaj Bystrzaków

ZOBACZ

FAQ

Pomoc w najczęściej zadawanych pytaniach

W jaki sposób można zdobyć maskotkę Bystrzaka?

Maskotkę można odebrać za darmo po zebraniu 50 naklejek.

Czy można kupić Bystrzaka, nie zbierając naklejek?

W tegorocznej akcji maskotki można odebrać wyłącznie za zebrane naklejki za darmo i nie jest możliwy zakup Bystrzaka.

Jak zdobywać naklejki?

W tym roku naklejki zdobywa się za uzyskane oszczędności w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela. W ramach jednej transakcji obejmującej wybrane produkty w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela, za każde oszczędzone 6zł jest przyznawana jedna Naklejka. Zaoszczędzone kwoty w związku z zakupem w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela objęte jednym paragonem fiskalnym lub jedną fakturą VAT sumują się.
Naklejki należy zbierać na oryginalnej karcie kolekcjonerskiej (album).

Za które produkty można otrzymać naklejki?

Produkty biorące udział w akcji Tygodniowych Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela wskazane są w gazetce Biedronka, na stronie internetowej www.gangbystrzakow.pl oraz w aplikacji Biedronka.
Za jedną transakcję można otrzymać maksymalnie 50 Naklejek.

Czym są „Tygodniowe Misje Oszczędzania”?

Są to wyjątkowe okazje zakupowe dotyczące wybranych produktów. Oszczędności pochodzące z zakupów produktów biorących udział w Tygodniowych Misjach Oszczędzania możesz wymienić na naklejki. Za każde oszczędzone 6zł jest przyznawana jedna Naklejka.

Jak działa akcja „Wirtualny portfel”?

Akcja „Wirtualny Portfel” realizowana jest w każdym tygodniu w okresie od 29.08 do 19.11.2022. i jest kierowana wyłącznie dla posiadaczy karty Moja Biedronka oraz karty w aplikacji Biedronka. W ramach akcji część kwoty z zapłaconej ceny produktów objętych akcją w danym tygodniu, rozumiana jako oszczędność automatycznie zapisuje się w Twoim Wirtualnym Portfelu i możesz wykorzystać ją na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków (tj. do 3.12). Wysokość przyznawanych oszczędności z wybranych produktów biorących udział w akcji jest określona m.in. w gazetce Biedronka i na www.gangbystrzakow.pl .

Jak wykorzystać zaoszczędzone środki z Wirtualnego Portfela?

Zaoszczędzone środki w Wirtualnym Portfelu możesz wykorzystać w każdą sobotę trwania akcji Gang Bystrzaków. Chęć dokonania płatności z wykorzystaniem zaoszczędzonych środków należy zgłosić kasjerowi przed dokonaniem transakcji. W celu wykorzystania zaoszczędzonych środków zapisanych w Wirtualnym Portfelu należy okazać kasjerowi fizyczną lub wirtualną kartę Moja Biedronka oraz potwierdzić kasjerowi w Sklepie chęć skorzystania z kwot oszczędności zapisanych w Wirtualnym Portfelu lub - w przypadku kas samoobsługowych - zeskanować fizyczną lub wirtualną kartę Moja Biedronka samodzielnie oraz potwierdzić chęć skorzystania z kwot oszczędności zapisanych w Wirtualnym Portfelu poprzez naciśnięcie na ekranie kasy samoobsługowej przycisku „TAK” umieszczonego przy opublikowanym pytaniu „Czy chcesz wykorzystać w tej transakcji środki zebrane na Twoim Wirtualnym Portfelu” nie później jednak niż przed zakończeniem transakcji i wyborem płatności.
Minimalna wartość kwoty do zapłaty to 1 zł. Jeżeli wartość oszczędności zapisanych w Wirtualnym Portfelu będzie większa niż wartość paragonu przed tą promocją to niewykorzystana część będzie do wykorzystania przy następnych zakupach w sobotę w okresie trwania Akcji Gang Bystrzaków.

Jak odebrać naklejki w przypadku robienia zakupów przy kasie samoobsługowej?

W przypadku zakupów w kasie samoobsługowej liczba naklejek do odebrania zapisze się na koncie Moja Biedronka, a w przypadku nieużycia karty, zostanie wydrukowany voucher uprawniający do ich odebrania. Naklejki będzie można odebrać w kasie tradycyjnej przekazując kasjerowi w/w voucher lub skanując kartę Moja Biedronka lub karty w aplikacji Biedronka.

Co w przypadku gdy w sklepie zabrakło naklejek?

W takim przypadku otrzymasz voucher z informacją o liczbie naklejek jaka przysługuje za daną transakcje, a w przypadku gdy transakcja była wykonana z wykorzystanie karty Moja Biedronka oraz karty w aplikacji Biedronka, informacja o liczbie naklejek zostanie zapisana na karcie. Naklejki będzie można odebrać w innym dniu lub w innym sklepie na podstawie okazanego vouchera lub karty Moja Biedronka lub karty w aplikacji Biedronka.

Gdzie sprawdzę ile zaoszczędziłem w Wirtualnym Portfelu?

1. Na paragonie po dokonaniu transakcji
2. W swoim koncie Moja Biedronka na stronie www.mojabiedronka.pl oraz w aplikacji Biedronka.

Co w przypadku gdy jestem członkiem wspólnego konta Moja Biedronka?

Oszczędności z Wirtualnego Portfela jak i naklejki są przypisywane do głównego właściciela karty. Każdy z członków wspólnego konta Moja Biedronka ma do nich dostęp i takie same prawa do ich wykorzystania.

Jakie maskotki biorą udział w akcji?

Świnka Skarbonita
Jabłko Newton
Pies Dżi-Pi-Es

W jaki sposób można zdobyć książkę Gang Bystrzaków?

Można odebrać za darmo po zebraniu 15 naklejek lub kupić w cenie 19,99 zł.

Czy można po prostu kupić książkę, nie zbierając naklejek?

Tak. Cena zakupu książeczki to 19,99 zł.

Gdzie można otrzymać albumy do naklejek?

Albumy do naklejki można otrzymać w sklepach Biedronka w całej Polsce.

Do kiedy można otrzymać naklejki za zaoszczędzone złotówki?

Naklejki będą wydawane do 19.11.2022 lub do wyczerpania zapasów Bystrzaków i książek.

Do kiedy można wymieniać uzupełnione albumy na maskotki lub książkę?

Albumy z naklejkami na maskotki oraz na książkę można wymieniać do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Od kiedy będą dostępne maskotki Bystrzaków i książki?

Maskotki i książki dostępne będą od 24.09.2022 w każdym sklepie Biedronka.

Czy jest możliwość otrzymania informacji, kiedy zapas maskotek zostanie wyczerpany?

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy wyczerpie się zapas maskotek. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by nasi klienci mogli zdobyć upragnionego Bystrzaka.

Czy za naklejki do kart kolekcjonerskich trzeba zapłacić?

Naklejki można odebrać po spełnieniu warunków akcji określonych w . Regulaminie Akcji Gang Bystrzaków.

Czy można wymienić maskotkę na inną?

Maskotki nie można wymienić na inną.

Czy można zamówić upatrzoną maskotkę lub zapisać się po odbiór w późniejszym terminie?

Obecnie nie ma takiej możliwości.

Dlaczego w poszczególnych sklepach brakuje naklejek, maskotek oraz albumów?

Informujemy, że dostępność w sklepach maskotek i książeczek planowana jest od 24.09.2022.
Prosimy o zgłaszanie pozostałych braków w Państwa sklepach przez formularz dostępny na stronie: https://www.biedronka.pl/pl/kontakt, a my postaramy się uzupełnić je jak najszybciej.

W ostatnich dniach odbierania maskotek, nie było ich w poszczególnych lokalizacjach. Czy tak będzie tym razem?

Nasza poprzednia akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem klientów. Z naturalnych względów, takich jak zainteresowanie klientów maskotkami w danej lokalizacji, dostępność maskotek w danym okresie mogła być różna w poszczególnych placówkach. Robimy jednak wszystko, by każdy otrzymał swojego ulubionego Bystrzaka. Cały czas monitorujemy ich zapasy w magazynach, a maskotki dostarczane będą na bieżąco do naszych sklepów w zależności od zapotrzebowania. Robimy wszystko, aby zapewnić pełną dostępność Bystrzaków w czasie, gdy klienci będą wymieniali naklejki na maskotki.

Czy jest możliwość przedłużenia czasu trwania akcji?

Aktualnie nie planujemy przedłużenia akcji.

Czy maskotki pojawią się jeszcze w sklepach?

Bystrzaki będą się pojawiały od 24.09.2022 do końca akcji, później nie będą dostępne.

Czy planowana jest już kolejna edycja Gangu Bystrzaków?

W tej chwili koncentrujemy się na akcji Gang Bystrzaków.

Czy tym razem macie wystarczające zapasy maskotek? Czy znów trzeba będzie zapisywać się po zabawki po akcji?

Cały czas monitorujemy zapas Bystrzaków i będziemy je dostarczać na bieżąco do naszych sklepów od 24.09.2022. Dostępność poszczególnych maskotek może różnić się w zależności od dnia i sklepu. Robimy wszystko, aby zapewnić pełną dostępność Bystrzaków (od 26.09.2022) w czasie, gdy klienci będą wymieniali naklejki na maskotki. Zapraszamy naszych klientów do udziału w zabawie.

Skąd taki wybór maskotek i ich imion?

W ramach 3 maskotek z Gangu Bystrzaków dostępne są: Jabłko Newton oznaczający jakość, Świnka Skarbonita oznaczająca cenę i Piesek Dżi-pi-es oznaczający bliskość.

Kto jest producentem maskotek, jaki jest kraj ich produkcji, czy są bezpieczne? Dla dzieci od ilu lat są przeznaczone?

Bystrzaki przyjechały do Polski z Chin, a producentem maskotek są firmy TM Toys i TCC. Wykonane są w całości z poliestru i spełniają wymagania prawne w zakresie bezpieczeństwa mechanicznego i chemicznego. Dodatkowo przeprowadziliśmy dla nich badania FFU (Fitness For Use) weryfikujące m.in ich wytrzymałość, czy też funkcjonalność. Są w pełni bezpieczne dla dzieci od pierwszych dni życia.

Gdzie można zgłaszać reklamacje dotyczące akcji?

Reklamacje dotyczące akcji można zgłaszać:
a) pocztą elektroniczną na adres bok@biedronka.pl, lub
b) telefonicznie pod numerem: 800 080 010 (z telefonu stacjonarnego) lub (22) 205 33 00 (z telefonu komórkowego lub z zagranicy) – koszt połączenia telefonicznego według taryfy operatora), lub
c) pisemnie na adres: Jeronimo Martins Polska S.A., ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn, lub
d) poprzez Aplikację Mobilną.